Kočičí válečníci - SUPEREDICE: Putování Ohnivého měsíce


Erin Hunterová

První z exkluzivních novel ze světa kočičích válečníků!

Postrach byl poražen, mezi klany vládne mír a zdá se, že kočkám nic nechybí. Pak ale Ohnivý měsíc, uznávaný velitel Hromového klanu, zjistí něco, co nikdo nečekal – jejich válečničtí předkové jim lhali. V lese nebyly vždy čtyři klany... A Hvězdný klan to ví. Proč o tom zarytě mlčí?

Vydejte se s Ohnivým měsícem za odhalením dávno zapomenutých křivd a krveprolití. Na konci jeho cesty už nebude nic jako dřív…

Číst více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Kočičí válečníci - SUPEREDICE"

Detailní informace

Počet stran 440
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.11.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,486 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Owen Richardson
Číslo dílu 1
Původní název Warriors: SUPER EDITION - Firestar´s Quest
Původní jazyk angličtina
Překladatel Beata Krenželoková
EAN 9788000069098
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor knihy

Erin Hunterová

Erin Hunterová


Pod pseudonymem Erin Hunterová se ve skutečnosti skrývá hned několik zkušených autorek: Cherith Baldryová, Kate Caryová, Tui Sutherlandová, Clarissa Huttonová... Prvotní nápad se ovšem zrodil v hlavě londýnské literární redaktorky Vicky Holmesové. Každá z autorek pochází z jiného koutu světa a má odlišný životní příběh, ale spojuje je láska ke psaní a zvířatům, především kočkám a psům. Série Kočičí válečníci (v originále Warriors) je jejich nejúspěšnějším počinem. Na paty jí ovšem šlapou Zákon smečky (Survivors) a Volání divočiny (Seekers), jež Albatros pro české čtenáře rovněž vydává.