Popletené barvy


Štěpánka Sekaninová

Čarujte společně s malou čarodějkou a navraťte pohádkovým bytostem jejich správné barvy!

„Hmmm… Já bych si tak dala dort!“ zasnila se jednou jedna malá čarodějka. „Abrakadabra…!“ A bylo to. Ajéje. Tohle nejspíš nebylo to správné zaklínadlo. Všechny pohádkové bytosti od Karkulky až po zubatou saň mají teď úplně jinou barvu, než jakou mají správně mít. Uznejte samy, děti, viděly jste už někdy modrou Karkulku? Tři zelená prasátka najednou vypadají, jako by snědla k snídani salát a smutná Zlatovláska si může oči vyplakat nad svými stříbřitě šedivými vlasy. Pomůžete čarodějce nevydařené kouzlo napravit?

(VARIANTA 2: I malé čarodějnice se musí učit kouzlení tak, jako se vy děti učíte číst, psát nebo počítat. Kdyby totiž svá kouzla neuměly pořádně, mohly by vyvést pěknou šlamastyku. Tak jako hrdinka knížky, kterou právě držíte v ruce. Té se podařilo přebarvit celý pohádkový svět. Z Červené karkulky byla rázem Karkulka modrá, krásná Zlatovláska se stala Šedovláskou a vlk? Ten pro změnu vystřídal těch barev hned několik. Co teď? Malá čarodějnice si neví rady. Rychle jí děti pojďte na pomoc, otevřete knížku a čarujte spolu s ní. Pomocí kouzel červených, žlutých, zelených, modrých i šedých a také pomocí kouzleného táhla vraťte pohádkám jejich správné barvy.)

Číst více
249 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 14
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.05.2022
Formát 210x210 mm
Hmotnost 0,652 kg
Jazyk čeština
EAN 9788000062426
Věk od 3
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Autor knihy

Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová


Štěpánka Sekaninová vyrostla a své dětství strávila v kolínských rovinách Polabské nížiny. Ze srdce Čech ji osud zavál do srdce Moravy. Na FF MU vystudovala Český jazyk a historii. Ještě během studií začala pracovat v ČT Brno, kde jako redaktorka zpravodajství procestovala a poznala každý kout Jihomoravského regionu. Ze zpravodajství později přešla na dramaturgii zábavných a dětských pořadů brněnského studia. Vzhledem k tomu, že Štěpánka miluje knihy a celý svůj život touží psát, nezaváhala ani minutu, když se jí na její další životní cestě naskytla příležitost pracovat jako literární redaktorka v Albatros Media. A tak píše, je obklopena nádhernými knihami a plní si svůj dětský sen…