Moře slané vody


Radek Malý

Nová kniha veršů Radka Malého s ilustracemi Pavla Čecha. Tentokrát o tajemství moře, jeho krutosti, nádheře i velkoleposti!

Nová kniha veršů originálního básníka Radka Malého, který získal za sbírku Listonoš vítr cenu Magnesia Litera. Tentokrát se autor věnuje tajemstvím moře, jeho krutosti, nádheře i velkoleposti. Jeho verše jako v případě minulé sbírky doslova podkreslil, dotvořil a ozdobil malíř a ilustrátor Pavel Čech. Vychází tak nádherná knížka vonící široširými dálkami a oceánem – nádherný dárek pro všechny milovníky moře, dobrodružství a poezie.
249 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr poezie
Počet stran 40
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 10.03.2014
Formát 215x215 mm
Hmotnost 0,321 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Pavel Čech
EAN 9788000034676
Věk od 6
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Radek Malý

Radek Malý


Radek Malý je český spisovatel. Píše hlavně knížky různých žánrů pro děti a mládež, ale také překládá z němčiny. Kromě toho učí na vysoké škole obor tvůrčí psaní. Když nepíše a neučí, většinou něco dělá na zahradě. Snaží se tam pěstovat hlavně staré odrůdy rostlin s krásnými a tajemnými názvy. Na zahrádce taky chová včely, opečovává vinnou révu a kochá se pohledem na západ slunce. U toho mu asistuje zrzavý kocour a občas nějaká toulavá kočka z okolí.